pt smal

PT-ERBJUDANDEN

Här hittar du aktuellt erbjudande när det gäller personlig träning. Ta chansen att ta din träning ett steg vidare. Vi lovar, du kommer älska det!

 


MJUKSTART, RIVSTART, OMSTART, NYSTART


Kom igång din träning med hjälp av en personlig tränare som guidar, hjälper och inspirerar Dig i Din träning. Kanske är ni två som vill köra tillsammans? Då passar PT Duo perfekt. Eller så hänger du på en PT-grupp för att få drivet & gemenskapen som gruppen skapar. Hur du än väljer så finns vi här för att hjälpa dig på bästa sätt. Boka din tid nu!

Dina PT-tider bokas via respektive tränare så tider kan variera mellan våra olika PT. 

 

josef sol 2trio solar 2pt karin armhävningamanda sol

 

 

 

 

 


 

Personliga Tränare ALINGSÅS
Fredrik Björme fredrik@endorfin.se
Joel Jonsson joel@endorfin.se
Josef Andersson josef@endorfin.se
Victor Ryman victor@endorfin.se
Amanda Kjölsrud amanda@endorfin.se

Personliga Tränare LERUM:
Rebecca Dale rebecca@endorfin.se
Andreas Lindholm andreas@endorfin.se
Karin Svensson karin@endorfin.se
Jessica Strand jessica@endorfin.se
Malena Billeqvist malena@endorfin.se

 

Gör slag i saken, gör din investering nu direkt. Mot en god hälsa!