PERSONALSTYRKA LERUM

Vi älskar träning och vår ambition är att sprida träningsglädje till alla vi möter. Här har du gänget som du dagligen möter vid ditt besök hos oss på Endorfin. Vår personalstyrka – just för att personalen är vår styrka!

Frida Nääs

Platschef, instruktör
0302-22890

Jonna Albrektsson

CrossFitansvarig, PT, coach
0302-22890

Linda Lindqvist

Receptionskoordinator, ansvarig FunkyKidz
0302-22890

Catarina Tervo

Reception, instruktör
0302-22890

Lisa Jansson

Reception, instruktör
0302-22890

Petra Järevik

Gruppträningskoordinator, instruktör, coach
0302-22890

Lars Flyborg

Vaktmästare
0302-22890
Felicia Oddeby

Felicia Oddeby

Reception
0302-22890

Jonatan Hallqvist

Reception, instruktör
0302-22890

Caroline Grahn

Reception
0302-22890

Rebecka Staxäng

Reception
0302-22890

VÅRA INSPIRATÖRER

Stor kompetens och härligt bemötande av unika människor. Här hittar du gänget som ger dig fantastiska träningsupplevelser!

Anna Tell

Anna Tell

Instruktör
MRL, BODYSTEP, SH`BAM, BODYJAM, BODYCOMBAT
Stephanie Lubbe

Stephanie Lubbe

Instruktör
MRL, SH´BAM
Hanna Mattsson

Hanna Mattsson

Instruktör
BODYBALANCE, FUNCTIONAL MOVES, BODYPUMP
Jenny Wahlgren

Jenny Wahlgren

Instruktör
GRIT, CXWORX
Roger Tell

Roger Tell

Instruktör
BODYCOMBAT, BODYPUMP, CYKEL, CXWORX
Fredrik Belin

Fredrik Belin

Instruktör
CYKEL
Jonas Hallentin

Jonas Hallentin

Instruktör
GRIT
Åsa Hegardt

Åsa Hegardt

Instruktör
YOGA, PILATES
Jenny Malmqvist

Jenny Malmqvist

Instruktör
BODYPUMP, BODYBALANCE
Cecilia Larsen

Cecilia Larsen

Instruktör
BODYSTEP, INDOORWALKING, BODYPUMP, CXWORX
Elin Wahl

Elin Wahl

Coach
CrossFit
Sarah Jinnemark

Sarah Jinnemark

Coach
CrossFit
Anneli Skoglund

Anneli Skoglund

Coach/instruktör
CrossFit
Anders Jakobsson

Anders Jakobsson

Coach
CrossFit
Lena Nilsson

Lena Nilsson

Instruktör
INDOORWALKING
Nicola Berntson

Nicola Berntson

Coach/Instruktör
CrossFit, Functional Moves
Annika Olsson

Annika Olsson

Instruktör
ENDORFIN HEAT
Malena Billeqvist

Malena Billeqvist

Instruktör
YOGA, BODYVIVE, CXWORX, INDOORWALKING
Mathilda Johansson

Mathilda Johansson

Instruktör
INDOORWALKING, GRIT
Gabriella Jerråker

Gabriella Jerråker

Instruktör
BODYPUMP
Marie Larsson

Marie Larsson

Instruktör
GRIT, CYKEL, BODYPUMP, INDOORWALKING, SPRINT, CXWORX
Henrik Thorsen

Henrik Thorsen

Coach
CrossFit
Diana Jansson

Diana Jansson

Coach
CrossFit, CROSSFUNCTIONAL KIDZ
Anette Wirsin

Anette Wirsin

Instruktör
BODYPUMP, SPRINT
Stefan Jesperssen

Stefan Jesperssen

Instruktör
CYKEL
Agnes Granberg

Agnes Granberg

Instruktör
YOGA, PILATES
Anna Lekebo

Anna Lekebo

Instruktör
INDOORWALKING, CXWORX
Krister Lehto

Krister Lehto

Instruktör
BOX
Johanna Fernström

Johanna Fernström

Instruktör
INDOORWALKING
Emma Malmgren

Emma Malmgren

Instruktör
ENDORFIN FAMILJ
Jenny Malmgren

Jenny Malmgren

Instruktör
ENDORFIN FAMILJ
Moa Jansson

Moa Jansson

KidzInn
Carolina Ljung

Carolina Ljung

Instruktör
FUNKYKIDZ
Eleonor Hallberg

Eleonor Hallberg

Instruktör
SENIORTRÄNING
Lisa Olsson

Lisa Olsson

KidzInn
Cicci Andersson

Cicci Andersson

Instruktör
Alva Olsson

Alva Olsson

KidzInn
Emma Malmgren

Emma Malmgren

FunkyKidz
Felix Dyrbäck

Felix Dyrbäck

KidzInn
Alice Larsson

Alice Larsson

KidzInn